NetLab

 
Eesti English Русский


TEENUSED

Võrgulahenduste ehitamisel saame aidata kliente et olukorda analüüsida, planeerida ja sobivaid seadmeid testida.

Lahenduste installeerimine ja töösse rakendamine on samuti läbi mõeldud protsess kuna tihtipeale on vajali see läbi viia piiratud aja jooksul ja töö lõppedes on vaja testida uusi ühendusi. 

Tugiteenusena pakume kliendi nõustamist tema probleemide lahendamisel ise või tootjale probleemi selgitamist ja tootja abiga lahenduse leidmist. 

Võrguinfrastruktuuri osalise või täieliku haldusteenusega võtame endale võrgu haldamise tegevuse vastavalt kliendiga sõlmitud lepingule. Teenus on loomisel. 

Sisevõrgu testimiseks ja olukorra selgitamiseks pakume sisevõrgu audit teenust. Selle käigus klient saab ülevaate sisevõrgu olukorrast ja seal toimuvast. Teeme oma ettepanekud võrgu olukorra arendamiseks või parandamiseks.
 
Välise võrguliikluse analüüsi ehk võrgutesti viime läbi klientidel kes soovivad teada  rakenduste kohta, kus on haavatavad kohad selle võrguliikluse juures ja kas võrku kasutatakse sihipäraselt.  

Kaabeldustööd kliendi hoonetes viime läbi juhul, kui uute võrguseadmete töösse rakendamiseks või ümberkorralduste käigus peaks see teenus olema vajalik.

Kui saame Teile abiks olla võrguga seotud teenuste osutamisel siis palun kontakteeruge või lubage meil ise ühendust võtta!